KK florbal

ZLATO OBHÁJENO !!!

Dnešním KRAJSKÝM zápasem naše florbalistky obhájily ZLATO a my jim GRATULUJEME!!!

Opět zlaté florbalové holky!

Naše florbalistky 1.stupně odehrály ve čtvrtek 29.5.2025 krajské finále v Hale míčových sportů KV. Postupně se potkaly se 1. ZŠ Cheb, ZŠ Lomnice a ZŠ Dvory. Po vyhrané základní skupině děvčata postoupila přímo do semifinále, ve kterém opět zvítězila. Ve finále se dívky utkaly s největším soupeřem ZŠ Dvory. Finálový zápas byl nabitý skvělými akcemi od začátku do konce a vyrovnaná hra se potvrdila i ve skóre - v základním čase skončil zápas 1:1. Dívky tedy čekaly nájezdy, které odehrály bravurně, dva proměněné nájezdy a dva vychytané. Po skvěle odehraném turnaji si děvčata došla zaslouženě pro zlaté medaile. Nutno dodat, že holky odehrály celý turnaj v pěti hráčkách včetně brankářky, neboť hned v prvním zápase se nám jedna z hráček zranila. Děvčata zaslouží velkou gratulaci a poděkování za takové zakončení školní florbalové sezóny.

KK florbal
kk florbal
KK florbal
kk florbal