Výlet s knihou za knihou
V posledním týdnu tohoto školního roku jsme se vypravili se čtenářským kroužkem směr Malé Versailles, kde jsme dokončili náš komiks "Hrdinové s námi" a také se polehounku seznámili s knihou Malý Princ i jejím autorem. Celou výpravu jsme pak zakončili drinkem Bubble Tea. Moc jsme si to užili. Byla to prima setkání s vámi, děti, moc mě to bavilo!