Týden zdravé a udržitelné stravy
Děti ze 4.A si celý týden povídaly o zdravém a šetrném stravování. Každý den si připravily s pomocí rodičů doma -zdravou- svačinu .Zapisovaly si, co jedly, diskutovaly o tom, co je zdraví přínosné a co už méně. V anketě ze 6 principů zdravého a šetrného stravování vybraly jako nejdůležitější tyto 3: Více rostlinných pokrmů, omezit spotřebu masa a pestrost stravy je základ. Nakonec si vybraly nejlepší svačinku týdne a celou akci zhodnotily, moc se jim líbila.