Přišly nové knížky
Hurá, přišly nové knížky do naší školní knihovny! Děti ze čtenářského kroužku už udělaly první ochutnávku a pár si jich hned vypůjčily. Tedy neváhejte a pošlete své děti taky nějakou tu knihu "ochutnat" - dobrých titulů tu máme opravdu spoustu!