Férová snídaně
Krásný den přejeme Všem z Karlových Varů.
Dnešní férová snídaně se nám vydařila.
Počasí bylo objednáno, svítilo sluníčko a byla skvělá nálada.
Káva, dobroty i banánová bábovka, to vše umocňovalo pohodu.
Děti si zahrály frisbee a dospěláci poklábosili.
Letos nás bylo méně než vloni, možná každý využil prodloužený víkend, ale na snídani to nic nezměnilo,
Byla férově povedená.
Těšíme se na příště!