eli
Eliška
Elišce začala sezóna naplno. Spolu se svým mladším bráškou Vojtíkem absolvovali o víkendu poslední závod v sérii Bahno, tentokrát v krásné přírodní lokalitě Linhart.
Eliška získala krásné 2. místo v závodu a v celkovém pořadí seriálu pak získala 3. místo. V konkurenci starších děvčat do 8 let velký úspěch.
Zároveň v neděli zahájila první závod do série Plzeňského poháru, kdy získala 8. místo v náročném závodu na 1 km formou časovky.