Eli - Český pohár horských kol
V neděli se konal první závod v sérii prestižního Českého poháru horkých kol. Vloni skončila Eliška celkově 3 a letos coby mladší bojuje na těžkých delších tratích, které zvládá velmi dobře.
Včerejší výsledek ovlivnil pád a také spadlý řetěz, kdy část trati musela běžet. Přesto závod dojela byt ke konci startovního pole.
V sobotu si pak zkusila závod v rámci série Kolo pro život kde získala 6 místo.
Eli se jako velké fanynce Ondry Cinka opět povedlo být na trati při jeho závodu a fandit mu.
V cíli na něj pak čekala a vyfotili se. Je to její velký vzor.