Den Země
Se čtvrťáky jsme uklidili okolí školy. Našli jsme spoustu zajímavých věcí. Boty, nafukovací člun, nákupní košík a dva velké pytle jiných odpadků. V učebně přírodovědy jsme si zkusili vyřešit obíhací kvíz a logickou hádanku a paní učitelka Majerová si s námi povídala o tom, jak se chovat v přírodě. Vyzkoušeli jsme si i sbalit batoh na výlet do lesa. Nakonec si každý vyrobil kelímek na tužky z ruličky od toaletního papíru.
Den Země jsme si užili, pomohli jsme přírodě a něco nového jsme se dozvěděli.
Svátek si připomněla celá škola.