1. místo v okresním finále florbalu I. stupně
Ve čtvrtek 3.4.2025 proběhlo v HMS Karlovy Vary okresní finále ve florbalu žáků a žákyň 1.stupně ZŠ karlovarského
okresu. Chlapci naší školy neprošli smolně přes osmifinále a obsadili dělené 7.místo. Děvčata si vedla mnohem lépe a družstvo prošlo úspěšně všemi koly a ve finále vybojovala děvčata skvělé 1.místo. Obrovský dík všem za nasazení, předvedenou hru a vzornou reprezentaci školy.